Uncategorized | 1st Декабрь 2017

Законопроект про посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху та три постанови щодо внесення змін до Правил дорожнього руху, Положення про порядок видачі посвідчення водія й функціонування системи фіксації адміністративних правопорушень було схвалено на засіданні уряду в п’ятницю.

Серед запропонованих змін було запропоновано обмежити допустиму швидкість у населених пунктах до 50 км/год., та збільшення строку накладення адміністративних стягнень за керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння з трьох місяців до одного року.

Також, законодавці пропонують збільшити розміри штрафів за адміністративні правопорушення, які вчиняються учасниками дорожнього руху. Так за перевищення швидкості пропонують встановити суму сплачуваного штрафу у розмірі 3400 тисяч гривень( наразі сума штрафу складає 510 гривень), а за залишення місця скоєння дорожньо-транспортної пригоди сума штрафу буде складати близько 3500 тисяч гривень(зараз передбачена сума штрафу у розмірі 255 гривень) а також позбавлення права керування транспортним засобом на строк до шести місяців.
Слід також зауважити, що будуть збільшені суми штрафів за керування транспортним засобом без права керування. За таке правопорушення пропонується становити покарання у вигляді 10200 тисяч гривень, а за повторне вчинення сума буде складати 40800 тисяч гривень, якщо особа, яка була позбавлена права керування транспортним засобом порушила закон, та була зупинена працівниками поліції, розмір штрафу буде складати  20400 тисяч гривень.

Також, слід виділити пропозицію щодо посилення кримінальної відповідальності за вчинення дорожньо-транспортної пригоди вчиненої у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, яке спричинило тілесні ушкодження середньої тяжкості – позбавлення волі строком від трьох до п’яти років, а якщо було спричинено тяжкі тілесні ушкодження або заподіяна смерть особи – покарання буде передбачати позбавлення волі від семи до дванадцяти років.

Ще однією інновацією буде зміна порядку видачі водійських посвідчень. Процедура передбачає видачу першого водійського посвідчення строком на два роки, и якщо за цей термін водієм не було здійснено більше трьох порушень ПДР то компетентними органами «тимчасове»  посвідчення замінюється на постійне, строк дії якого становить тридцять років.

Пока нет комментариев, добавьте свой!.

Прокомментировать